МАМИН КОШМАР – ХВОРА ДИТИНА

Застуда – одне з найбільш частих і поширених захворювань. Причому, всупереч існуючій думці, захворіти на застуду можна в будь-який пору року. Особливо часто застуду переносять діти.

Перші ознаки застуди у дітей і дорослих дуже схожі. Це комплекс практично однакових симптомів, але все ж існує різниця між тим, хто хворіє: дитина або дорослий. Діти хворіють набагато частіше, починається захворювання неоднаково, залежно від віку дитини. До перших ознак захворювання ми можемо віднести:

– Зниження або втрата апетиту. Але не варто наполягати і примушувати дитину поїсти. Найголовніше забезпечити рясне споживання рідини, так як діти активно втрачають її. Не обов’язково давати просту воду. Можна дати несолодкий компот, трав’яний чай, розведений сік. Повітря в приміщенні повинне бути прохолодним, але дитину необхідно одягнути досить тепло.

– Занепокоєння і примхливість починається одночасно з втратою апетиту. Вередувати спочатку застуди починають не всі, але дуже багато малюків. Вони стають плаксивими, дратівливими, засмучуються через будь-яку дрібницю і закочують істерики на рівному місці.

– Нежить і кашель є постійною ознакою ГРВІ. Зазвичай, в перші дні, застуди у дітей починає «текти з носа», а потім слиз, що виділяється з носа, загусає. Кашель може починатися по-різному: з одиночних рідкісних покашлювань або відразу з частого сухого і прямо-таки болісно приступообразного кашлю. Зазвичай дані ознаки можуть супроводжуватися підвищенням температури у дітей. Рослинний препарат Інсті для дітей на основі екстрактів лікарських рослин допоможе впоратися з першими «ознаками» застуди.

Однак так само, як і дорослий, дитина під час застуди може відчувати слабкість, втому, безсилля, ломоту в тілі, біль у м’язах і животі, головний біль, нудоту, озноб та інше ознаки. Але тільки старші дітки здатні їх розпізнати і висловити словесно. Малюк в молодшому віці може поскаржитися лише небагатослівно. Тому кожні батьки зобов’язані уважно стежити за станом малюка, особливо в тих випадках, коли дитина опинилася в ситуації, де підвищилася можливість переохолодитися.